Breussova masáž Brno

Pokud hledáte specialistu na Breussovu masáž v Brně, pak se obraťte na naše fyzioterapeuty. Breussova masáž je ideální doplněk Dornovy metody, přičemž ji lze provádět i samostatně. V případě Breussovy masáže se jedná o jemnou manuálně-energetickou masáž, která je vhodná k uvolnění a relaxaci. Provádí se pomocí třezalkového oleje, který je dobrým lékem na nervy a zranění (vynikající hojivé účinky).

Vychutnejte si Breussovu masáž od specialistů z rehabilitačního centra Kinesis Brno!

Více o Breussově masáži

Masáž, která slouží k fyzickému uvolnění i psychické relaxaci, je prováděna v oblasti páteře, kde pomáhá v odblokování meziobratlových plotének, které jsou často původcem pociťovaného bloku v zádové oblasti. Nejčastěji se s pomocí Breussovy masáže ulevuje od bolesti beder a v kříži. S pomocí masáže již zmíněných meziobratlových plotének lze dosáhnout značné umírnění bolesti, kterou klienti zažívají dlouhodobě a s pocitem, že již se jedná o nevratný stav.

Při Breussově masáži používáme vysoce kvalitní 100 % bio třezalkový masážní olej, jehož vtíráním v oblasti páteře (kde pod vlivem tření, správných hmatů, působení tepla a vlivu samotného třezalkového extraktu) dochází k regeneraci plotének. Přičemž obratle lze díky tomu lépe mobilizovat do požadované pozice. Třezalkové silice dokážou okysličit tkáň, vhodně stimulovat nervová vlákna v páteři. S pomocí magnetizační techniky dokážou látky třezalkového oleje proniknout velmi hluboko, přičemž umí vyplavit nevhodné látky.

Breussova masáž využívá mimo jiné postupné masírování důležitých akupunkturních bodů, které mají vliv na odblokování páteře a potlačení bolesti zad. Breussova masáž umí pomoci k mobilizaci správného postavení páteře, tlumí svalovou disbalanci, pomáhá uvolnit zádové svalstvo.

Pokud máte zájem o službu "Breussova masáž Brno", pak nás kontaktujte.

-----------------

Specifikace služby: Breussova masáž Brno, Breussova metoda Brno.

 

ico mail Mám zájem
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář