O nás - fyzioterapeuti centra Kinesis Brno

O nás - fyzioterapeuti centra Kinesis Brno

Představujeme vám fyzioterapeutické centrum Kinesis Brně. Zabýváme se  fyzioterapeutickými metodami, rekondičními a regeneračními technikami a zdravotním cvičením, vedoucí ke zdravému pohybu a změně životního stylu. 

Svěřte se do odborné péče lektorů a fyzioterapeutů z centra Kinesis Brno, kteří vám ukážou cestu, jak řešit své problémy s pohybovým aparátem a inaktivitou vyplývající ze sedavého, jednostranného a stresového zaměstnání či nevhodného životního stylu. Držíme se hesla „ radost, harmonie, energie“. 

Číst více

Náš fyzioterapeut se vám bude plně věnovat, neboť jako nestatní zdravotní zařízení máme dostatek potřebného času a energie, abychom se vám věnovali se 100 % nasazením. U každého nového klienta provádí fyzioterapeut komplexní kineziologické vstupní vyšetření, na základě něhož stanoví nejefektivnější průběh léčby.

Přístup fyzioterapeutů centra Kinesis Brno vychází z naší společné filozofie, která hlásá: „nabídnout každému klientovi individuálně komplexní péči v oblasti fyzioterapie, která směřuje k dlouhodobému vyřešení zdravotních problémů či je eliminovat na možné minimum.“.

Přijďte k nám, nechte si provést odbornou diagnostiku zkušeným fyzioterapeutem. Rádi vám následně doporučíme ideální fyzioterapeutické metody a techniky - můžete si vybrat služby nabízené z oblasti regenerace i rekondice. Součástí našeho centra je rovněž nabídka zdravotního cvičení a výživového poradenství.

Personál

Bc. Romana Kosíková - fyzioterapeut Brno
Bc. Romana Kosíková
fyzioterapeutka a lektorka
Více informací
Ivana Veselá - fyzioterapeut Brno
Ivana Veselá
fyzioterapeutka
Více informací
Mgr. Jana Švandová - fyzioterapeut Brno
Mgr. Jana Švandová
lektorka
Více informací

Svěřte své zdravotní problémy fyzioterapeutům z Kinesis Brno

Péče našich fyzioterapeutů je založena na dlouholetých praktických zkušenostech, přičemž odbornost si pravidelně doplňujeme absolvováním certifikovaných fyzioterapeutických kurzů a metod. Nesmíme přestat sledovat nové trendy a poznatky ze svého oboru, o čemž se můžete přesvědčit na základě informací uvedených v osobním profilu každého z nás. Díky zvyšování odbornosti dokážeme pokrýt většinu problematických oblastí, které naše klienty nejvíce trápí:

  • Fyzioterapeut pro oblast ženské neplodnosti (Brno).
  • Fyzioterapeut pro lidi trpící problémy pohybového aparátu z důvodu sedavého zaměstnání apod.
  • Fyzioterapeut pro problémy neurologického rázu (Brno).
  • Fyzioterapeut pro neprofesionální sportovce (Brno).
  • Fyzioterapeut pro seniory (Brno).
  • Fyzioterapeut se specializací na poúrazové a pooperační stavy (Brno).
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář