Měkké a mobilizační techniky, PIR Brno

PIR metoda je peciální technika, která na základě kineziologického vyšetření popíše možné funkční poruchy, které se touto terapií snažíme ovlivnit. Základem měkkých mobilizačních technik (PIR) je ošetření měkkých tkání (kůže, podkoží, fascií a svalů) s následnou mobilizací kloubů celého těla a páteře. Mobilizací nazýváme uvolnění kloubních blokád, které se vytvářejí v místech, která jsou námi přetěžována v důsledku jednostranné či asymetrické zátěže a to nejen dynamické, ale především statické, například v případě dlouhého nesprávného sezení nebo chabého držení těla při stoji, chůzi a ostatních denních či pracovních činnostech.

Službu "měkké a mobilizační techniky Brno" u nás provádí odborně vyškolení specialisté s dlouholetou praxí.

Pokud máte dotazy ke službě "měkké a mobilizační techniky Brno", pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Mobilizace kloubů hraje klíčovou roli v procesu odstraňování omezení a bolesti spojené s dlouhodobým jednostranným nebo asymetrickým zatížením těla. Tato terapeutická metoda je nesmírně užitečná nejen pro dynamické aktivity, ale také pro statické situace, jako je dlouhé sezení v nepřirozené pozici nebo nedostatečně správné držení těla při stání, chůzi a běžných denních či pracovních činnostech.

Pokud hledáte kvalifikované specialisty pro měkké techniky, tzv. PIR v Brně, neváhejte využít naší služby "měkké a mobilizační techniky Brno". Naši odborníci mají rozsáhlé zkušenosti a dlouholetou praxi - poskytneme vám nejlepší péči. Důležité je, že měkké techniky jsou šetrným způsobem, jak zlepšit pohyblivost a snížit bolesti bez nutnosti chirurgických zákroků nebo silných léků.

Kontaktujte nás co nejdříve a objednejte se na odborné vyšetření a rehabilitaci měkkých tkání. Vaše zdraví je naší prioritou, a rádi vám pomůžeme dosáhnout trvalého zlepšení. Získejte zpět svou pohyblivost a pohodu díky rehabilitaci při užití měkkých technik.

 

ico mail Mám zájem
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář