Cvičení podle Mojžíšové Brno

Poskytujeme službu „cvičení podle Mojžíšové Brno“. Slouží k léčení ženské funkční sterility tzv. metodou Ludmily Mojžíšové, přičemž má rozsáhlé využití taktéž při léčbě poruch pohybového aparátu. Cvičení podle Mojžíšové pomáhá s léčením:

  • ženské funkční sterility (neschopnost otěhotnění přirozenou cestou)

  • gynekologických onemocnění (infertilita, bolestivá menstruace, bolesti v pánvi, dyskomfort v oblasti malé pánve, při pohlavním styku)

  • vertebrogenních onemocnění (bolesti páteře, bolestivá kostrč)

  • urologických onemocnění (inkontinence, retence)

Principem metody Mojžíšové je významné ovlivnění svaloviny pánevního dna, kde nejčastěji dochází ke zvýšenému či sníženému svalovému napětí, které se potom reflexní cestou přenáší na ženské pohlavní orgány a vzniká tzv. ženská funkční sterilita (neschopnost otěhotnět), případně funkční poruchy v oblasti páteře a pánve. Využitím cvičení, masáže svalů pánevního dna a následnou mobilizací jsme schopni tyto změny významně ovlivnit. Je důležitá spolupráce klienta, léčba s pomocí cvičení podle Mojžíšové probíhá dlouhodobě, více než ½ roku.

O metodě Ludmily Mojžíšové

Ludmila Mojžíšová je fyzioterapeutka, která vyvinula specifickou sadu cviků, které jsou známé jako cviky podle Ludmily Mojžíšové. Tyto cviky se zaměřují na posílení svalů, zlepšení pohybové stability a obnovu správného držení těla. Cviky podle Ludmily Mojžíšové jsou navrženy tak, aby pomohly lidem s pohybovými obtížemi, jako jsou například bolesti zad, problémy s páteří nebo poruchy držení těla. Jedná se o terapeutický přístup, který je přizpůsoben individuálním potřebám každého pacienta. Cviky se provádějí pod dohledem odborníka a jejich správné provedení je klíčové pro dosažení optimálních výsledků.

Proč absolvovat cvičení Ludmily Mojžíšové u nás?

Poskytneme vám odbornou terapii podle metody Mojžíšové. Metodu Ludmily Mojžíšové praktikujeme již řadu let a jsme připraveni naše zkušenosti i znalosti v oblasti cviků dle Mojžíšové využít pro vaši lepší kondici, zesílení pánevního dna a posílení možnosti otěhotnění. Metoda Mojžíšové pomáhá i při bolestivé menstruaci, bolavé kostrči apod. Cviky podle Mojžíšové jsou kompletním cvičebním plánem pro váš spokojenější život.

Cvičení podle Mojžíšové absolvujte s naší zkušenou instruktorkou. Osvojíte si jednotlivé cviky, abyste využili maximum z metody Mojžíšové pro zlepšení svého zdraví a zmírnění bolestí. To samé platí o cvicích podle Mojžíšové na otěhotnění.

Službu "cvičení podle Mojžíšové Brno" u nás provádí odborně vyškolení specialisté s dlouholetou praxí.

Máte-li zájem o službu „cvičení podle Mojžíšové Brno“, pak nás neváhejte kontaktovat a domluvte si termín.

 

-----------------

Tematické určení služby: Mojžíšová metoda cviky, cvičení podle Mojžíšové, cviky na pánevní dno Mojžíšova, Ludmila Mojžíšová, cviky podle Mojžíšové, cviky na bolavá záda podle Mojžíšové, metoda Ludmily Mojžíšové, cvičení podle Ludmily Mojžíšové, cviky na ploché nohy Mojžíšová, cvičení na záda podle Mojžíšové, cvičení Mojžíšová Brno, cvičení podle Mojžíšové Brno.

 

ico mail Mám zájem
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář