Zdravotní cvičení Brno

Rozpis kurzů

Zdravotní cvičení v našem centru Kinesis Brno nabízíme jak individuální formou možných terapií, tak máme v nabídce i skupinová cvičení formou volných lekcí zdravotního cvičení, které vedou školení lektoři pro zdravotní tělesnou výchovu nebo fyzioterapeuti s dlouholetou praxí. V rámci služeb „zdravotní cvičení Brno“ nabízíme volné lekce „ZDRAVÁ ZÁDA“, kde se především zaměřujeme na klienty, kteří se dlouhodobě potýkají s bolestmi zad či pohybového aparátu (sedavé zaměstnání, přetěžování pohyb. systému, statické pozice apod.). V rámci lekcí zdravotního cvičení využíváme i moderní pomůcky - bosu, pěnové válce, různé druhy míčů, pružné tahy, tzv.therabandy apod. Veškeré techniky a cvičení jsou srozumitelné, jednoduché a motivující k tomu, aby jste znovu objevili chuť a radost z pohybu.

Dále jsou v našem centru nabízeny uzavřené kurzy zdravotního cviční zaměřeného na péči o pánevní dno, které je v dnešní době často zmiňované, a tato cvičené jsou velmi žádaná pro svoji důležitost a spojitost s různými možnými obtížemi. Nabízíme vám metodicky ucelený cílený kurz zdravého cvičení, kde jste seznámeni s fyziologií a funkcí pánevního dna, naučíte se vnímat jeho potřebu pro život, naučíme vás správné aktivace a zároveň vám nabídneme doplnění o aromaterapii, která vám vyjasní a dá do souvislostí psychosomatické aspekty. Komplexnost kurzu je prioritou a zároveň možností, kterou potom můžete velmi dobře využít do svého běžného života.

Další nabízený uzavřený kurz zdravotního cvičení je zaměřený na péči o chodidla, která pro nás vykonávají obrovskou službu, ale zdaleka se jim nedostává péče, jakou by si zasloužila. V kurzu kromě potřebných pomůcek získáte důležité informace o správné péči o chodidla, správném ošetření měkkých i kostěných tkáních, naučíte se správnému protažení i aktivaci svalů chodidel, kdy je třeba si uvědomit důležitou souhru mezi chodidly a postavením pánve, které ovlivňuje naše držení těla. Péče o chodidla je stejně důležitá jako péče o náš pohyb či duši a zase můžete nenásilnou formou udělat něco v péči o sebe samotné.

Službu „zdravotní cvičení Brno“ zajišťujeme i formou různých seminářů, nabídek kurzů či spolupracujeme s dalšími centry. Veškeré akce naleznete v našich aktualitách.

Naším cílem je vaše spokojenost, kterou vám zajistíme individuálním přístupem, malou skupinkou klientů, naučíme vás správný a zdravý pohyb.

Na jednotlivé lekce zdravotního cvičení pořádaného centrem Kinesis Brno se prosím ZAREZERVUJTE TELEFONICKY. Cena jednotlivé lekce zdravotního cvičení činí 170 Kč. 

V případě zájmu si můžete po absolvování lekce následně u lektora zakoupit permanentku na 5 lekcí zdravotního cvičení za cenu 700 Kč.

X
Kinesis logo

Kontaktní formulář