Zdravotní cvičení Brno

Aktuální kurzy:

Zdravotní cvičení probíhá v SALONu ALLORI
Mezníkova 8
Brno – Žabovřesky
616 00

Na jednotlivé lekce zdravotního cvičení je nutné si předem rezervovat místo na tel. 736 406378, kapacita lekce je 8 klientů.

Lekce zdravotního cvičení vedou školení lektoři pro zdravotní tělesnou výchovu nebo fyzioterapeuti s dlouholetou praxí. Služba "zdravotní cvičení Brno" se zaměřuje především na klienty, kteří se dlouhodobě potýkají s bolestmi zad či pohybového aparátu (sedavé zaměstnání, přetěžování pohyb. systému, statické pozice apod.). V rámci lekcí zdravotního cvičení využíváme moderní pomůcky. Pohybová terapie i cvičení jsou srozumitelné, jednoduché a motivující k tomu, aby jste znovu objevili chuť a radost z pohybu.

 

Zdravotní cvičení Brno
Zdravotní cvičení Brno

Zdravotní cvičení pro posílení pánevního dna

Dále budou ve stejných prostorách nabízené uzavřené kurzy zdravotního cvičení zaměřeného na péči o pánevní dno, které je v dnešní době často zmiňované, a tato cvičené jsou velmi žádaná pro svoji důležitost a spojitost s různými možnými obtížemi. Nabízíme vám metodicky ucelený cílený kurz zdravého cvičení, kde jste seznámeni s fyziologií a funkcí pánevního dna, naučíte se vnímat jeho potřebu pro život, naučíme vás správné aktivace a zároveň vám nabídneme doplnění o aromaterapii, která vám vyjasní a dá do souvislostí psychosomatické aspekty. Komplexnost kurzu je prioritou a zároveň možností, kterou potom můžete velmi dobře využít do svého běžného života.

Zdravotní cvičení - chodidla

Další nabízený uzavřený kurz zdravotního cvičení je zaměřený na péči o chodidla, která pro nás vykonávají obrovskou službu, ale zdaleka se jim nedostává péče, jakou by si zasloužila. V kurzu kromě potřebných pomůcek získáte důležité informace o správné péči o chodidla, správném ošetření měkkých i kostěných tkáních, naučíte se správnému protažení i aktivaci svalů chodidel, kdy je třeba si uvědomit důležitou souhru mezi chodidly a postavením pánve, které ovlivňuje naše držení těla. Péče o chodidla je stejně důležitá jako péče o náš pohyb či duši a zase můžete nenásilnou formou udělat něco v péči o sebe samotné.

Pokud máte zájem o rozšiřující informace ke službe "zdravotní cvičení Brno", pak nás obratem kontaktujte.

 

Veškeré akce týkající se nejen problematiky zdravotního cvičení a termínů v Brně naleznete v našich aktualitách.

 

X
Kinesis logo

Kontaktní formulář