Spirální stabilizace: cvičení SM systém Brno

SM systém - Spirální stabilizace páteře - metoda cíleně zaměřená na léčení bolesti zad všech věkových skupin. Jde o účinné řešení selhání funkcí pohybových řetězců svalového aparátu, kdy jeho chybné řízení vede ke vzniku bolesti zad. Spirální stabilizace páteře cíleně léčí správnou aktivaci spirálních svalových řetězců a tím účinně řeší problémy pohybového aparátu. Principem služby "spirální stabilizace páteře Brno" je protažení těla směrem vzhůru, které je zaneseno do jednoduchého cvičení. Toto cvičení vede k protažení a posílení svalů, obnovuje kloubní pohyblivost, zlepšuje koordinaci pohybu, optimalizuje řízení pohybu, tzv. pohybových vzorců. Spirální stabilizace páteře je vhodná pro všechny, kteří mají chabé držení těla, svalové dysbalance, skoliotické držení těla, degenerativní onemocnění páteře, nosných kloubů, chybná koordinace pohybových vzorců, u pacientů s akutním výhřezem meziobratlové ploténky či u sportovců.

Spirální stabilizace se týká specifických cvičebních metod a terapeutických přístupů, které se zaměřují na posílení a stabilizaci svalů, zejména svalů páteře a trupu, aby se podpořila správná postura a funkce těla. Tato metoda často spojuje koncepty jako je aktivace hlubokých svalů břišní stěny, pánevního dna a svalů zad.

Cílem spirální stabilizace ve fyzioterapii je podpora stabilizace páteře a kloubů, což může pomoci snížit bolesti zad, zlepšit posturu a celkovou pohybovou funkci. Cvičení zaměřená na spirální stabilizaci obvykle zahrnují kontrolované pohyby, které aktivují specifické svalové skupiny a přispívají k celkové rovnováze těla.

Službu "spirální stabilizace páteře Brno" u nás provádí odborně vyškolení specialisté s dlouholetou praxí.

Pokud máte dotazy ke službě "spirální stabilizace páteře: cvičení SM systém Brno", pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

 

-----------------

Specifikace služby: spirální stabilizace páteře Brno, cvičení SM systému Brno, spirální stabilizace Brno, SM systém Brno.

 

ico mail Mám zájem
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář