Zdravotní cvičení Brno

Rozpis kurzů

Fyzioterapeutické a rehabilitační centrum Kinesis Brno nabízí pro klienty z Brna zdravotní cvičení s maximálním využitím všech dostupných rehabilitačních pomůcek běžně používaných i ve fitness – např. BOSSU, THERA BANDY, OVER BALL, PĚNOVÉ VÁLCE aj.
Veškerá zdravotní cvičení probíhají pod odborným vedením zkušených terapeutů i lektorů, kteří jsou pravidelně školeni a seznamováni s novými koncepty a technikami vedoucích k eliminaci vašich problémů, které pramení ze špatného držení těla, ať už se jedná o chůzi nebo sezení. Individuální zlozvyky každého z nás dříve či později způsobí problémy s pohybovým aparátem, které je třeba řešit.

Pokud hledáte nejen úlevu od akutních problémů, ale především prevenci a pravidelný pohybový režim, pak právě pro vás je určeno zdravotní cvičení připravené centrem Kinesis Brno.

Rovněž můžete využít nabídku uzavřených kurzů, které jsou speciálně vytvořeny pro stále navyšující se poptávku našich klientů na prevenci a obnovu aktivace svalů pánevního dna či správné ošetření chodidel. Koncepty jsou zahrnuty v kompletním sestavě kurzu cílenou metodikou.

Jestliže v níže uvedených kurzech zdravotního cvičení centra Kinesis Brno nenajdete právě ten, o kterém si myslíte, že by byl orientován na váš problém, pak nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme vám program zdravotního cvičení na míru na základě vstupní diagnózy, kineziologického rozboru a komplexní konzultace vašeho zdravotního stavu.

S vhodně nastaveným a pravidelným zdravotním cvičením dokážete odbourat nejen fyzické projevy bolesti a celkově zlepšit stav svého těla, ale dáte odpočnout i své duši. 


Poskytujeme:

  • zdravotní cvičení pro všechny ve věku 15 – 60 let (i starší, pro kohokoliv koho baví se hýbat) v lekcích „ZDRAVÁ ZÁDA“ - více zde
  • uzavřený kurz „ZDRAVÁ CHODIDLA“ - více zde
  • uzavřený kurz „ZNÁTE SVOJE PÁNEVNÍ DNO?“ - více zde

Naším cílem je vaše spokojenost, kterou vám zajistíme individuálním přístupem, malou skupinkou klientů, naučíme vás správný a zdravý pohyb.

Na jednotlivé lekce zdravotního cvičení pořádaného centrem Kinesis Brno se prosím ZAREZERVUJTE TELEFONICKY. Cena jednotlivé lekce zdravotního cvičení činí 170 Kč. 

V případě zájmu si můžete po absolvování lekce následně u lektora zakoupit permanentku na 5 lekcí zdravotního cvičení za cenu 700 Kč.

X
Kinesis logo

Kontaktní formulář