Jarní probuzení aneb co pro sebe mohu s jarem udělat?

Jarní probuzení aneb co pro sebe mohu s jarem udělat?
22.01.2024
Nedělní celodenní akce spojená se vším, co můžeme udělat pro svoje tělo i mysl.
18. 2. 2024
9.00 – 16.00 hod.

Blíží se nám jarní dny a ráda bych vás pozvala na nedělní celodenní akci spojenou se vším, co můžeme udělat pro svoje tělo i mysl.

Máme pro vás připravený den nabitý pohybovým programem spojeným s nabídkou cvičení FIT OFFICE, který využijete nejen v kanceláři, ale i v domácím pracovním prostředí. Doplníme o příjemné voňavé hýčkaní aromaterapií spojené prožitkovou cestou k vitalitě.

Máme připraveno i trošku k našemu „jarnímu jídelníčku“ – co doplnit, co podpořit a co nesmí chybět k získání potřebné energie. Vše bude propojeno s pohybem pro tělo i ducha.

Celý den bude rozložený do dvou bloků:

DOPOLEDNÍ – bude zaměřený na pohyb, Fit Office a aromaterapii, které se budou vzájemně doplňovat a prolínat.

ODPOLEDNÍ – bude o správném stravování, o pohybu, o relaxaci a uvolnění.

 

PROGRAM:

DOPOLEDNÍ BLOK | 9.00 – 12.00 hod.

Společně si vyzkoušíme cvičení FITOFFICE, které je ideální pro sedavé zaměstnání. Budou zde jednoduché cviky na židli, které pak můžete zařadit do svého pracovního procesu. Cviky jsou kompenzací dlouhého sedu, zmírnění stresu a zlepšení dechového stereotypu. Protáhneme krk, záda, ramena, zápěstí, prsty i kyčle, navíc vyzkoušíme masážní prstýnky, balónky nebo ježky. Budeme relaxovat na podložkách cíleně pro uvolnění kyčlí, bederní páteře a práce s dechem.

Součástí Fit Office bude i aromaterapie – OČISTA A OSVĚŽENÍ

S KVĚTOVÝMI VODAMI, kdy prožitkovou cestou dojdeme k jarnímu oživení, čerstvosti a vitalitě. Probudíme jiskru radosti, která nás osvěží. Vyzkoušíte si obklady na zápěstí, zahalíte se do voňavé mlhy květových vod a dopřeji vám péči pro podpoření těla i mysli tak, aby přes rovnováhu došlo k tomu správnému rozproudění energie.

Vychutnáte si sedmero hydrolátů, o kterých si budeme povídat a předám vám informace o jejich užívání. Vytvoříte si a odnesete osobní rozprašovač.

Lektorka Fit Office: Karolína Jarošová z www.myfitnesslife.cz
Lektorka Aromaterapie: Darka Hájková Ellingerová z www.allori.cz

 

Přestávka: 12.00 – 12.45 hod.

 

ODPOLEDNÍ BLOK | 12.45 – 16.00 hod.

Čeká nás JARNÍ VZPRUHA s Markétkou, kdy jemnou taneční průpravou rozproudíme celé tělo, hlavně naši mysl pro navazující přednášku JARNÍ OČISTA NA TALÍŘI – jak správně podpořit vhodnou stravou svoje zdraví, jak oživit jídelníček neotřelými kombinacemi.

Zároveň se dozvíte, jak více zařadit zeleninu, luštěniny nebo třeba ryby a co nám do jídelníčku přináší. Protože zdravá strava nemusí být NUDA . Chybět nebude pohyb a uvolnění myfasciálních řetězců, kdy pomocí ježků a válců si ukážeme jednoduché cviky přínosné pro uvolnění tenze, napětí a tlaku nejenom ve svalech, kloubech, ale i v našich fasciích.

Nutriční specialistka: Mgr. Eliška Lagová

Lektorka pohybových lekcí:

Bc. Romana Kosíková z www.fyzioterapie-kinesis.cz

MgA. Markéta Chlubná

 

Kdy: neděle 18. 2. 2024

Kde: Prostor na čas | Seifertova 22, Brno-Lesná | www.prostornacas.cz

Cena: Kompletní celodenní program 1 200 Kč

Dopolední program 700 Kč

Odpolední program 700 Kč

Kapacita je omezená na max. 10 osob.

X
Kinesis logo

Kontaktní formulář