Informace o provozu - ambulance fyzioterapie funguje bez omezení

Informace o provozu - ambulance fyzioterapie funguje bez omezení
12.01.2021
Ambulance fyzioterapie funguje bez omezení, dle telefonických objednávek . Kurz " Chodidlo známé i neznámé" bude zrušen. O náhradním termín budeme informovat. Volné lekce " Zdravá záda" jsou stále do odvolání zrušeny
 
Vážení klienti, 
moc vás zdravím v novém roce a přeji vám hlavně hodně zdraví a dostatek sil a optimismu! Věřím, že tento rok bude lepší než ten předešlý, i když to zatím tak nevypadá.
 
Níže několik aktuální informací k provozu:
  • ambulance fyzioterapie funguje bez omezení, dle telefonických objednávek 
  • kurz " Chodidlo známé i neznámé" vzhledem k aktuální situaci bude zrušen. Náhradní termín tohoto kurzu přesuneme na druhou polovinu tohoto roku, vše bude aktuálně uvedeno na našich stránkách.
  • volné lekce " Zdravá záda" jsou stále do odvolání zrušeny
Děkujeme vám za pochopení! Doba není příznivá a i nás celá tato situace mrzí. Pevně doufáme, že všechny naše plány kurzů, lekcí i dalších akcí, které plánujeme se uskuteční. Vše pro vás rádi připravíme, rádi vám předáme naše zkušenosti a těšíme se na vás v lepších časech!
 
Vzhledem k obsáhlosti těchto kurzů není možné vést tyto kurzy on line. Jde nám o vytvoření osobního kontaktu s vámi a potřebujme být osobně s vámi, učit vás a vytvořit společně atmosféru, která je potřebná k předání všeho, co je podstatné a co chceme, aby bylo přínosem pro vás naši milý klienti! 
 
Děkujeme za pochopení i za vaši trpělivost, doufáme i nadále ve vaši přízeň k nám a našim službám!
X
Kinesis logo

Kontaktní formulář