Důležité upozornění

Důležité upozornění
19.12.2023
Důležité upozornění pro klienty centra Kinesis.

Dovolujeme si upozornit klienty centra Kinesis na nový ceník platný od 1. 1. 2024.

Dále si dovolujeme upozornit všechny klienty, kteří jsou objednáni na terapii (telefonicky či elektronicky) a řádně se z terapie včas neomluví (24 hodin před daným termínem či v případě závažných zdravotních nebo osobních důvodů), bude jim v rámci fyzioterapeutické ambulance účtována terapie v plné výši.

Rovněž pokud si klient objedná termíny, na které se neomluví, nedochází, vyhrazujeme si právo zrušení všech objednaných termínů bez náhrady. Další terapie možné pouze po předplacení.

V případě zdravotního cvičení volných lekcí je nutné se objednat na tel. 736 406 378. Je možné zakoupit si volnou lekci nebo permanentku dle výběru na zdravotní lekce, platba je možná v hotovosti na místě nebo platba QR kódem. Na dané lekce prosíme klienty o jejich včasné zrušení v případě, že se na lekci z jakéhokoliv důvodu nemohou dostavit. V případě, že se klient řádně a včas (24 hodin předem) neomluví, propadá lekce z permanentky ve prospěch centra. V případě rezervace volného vstupu každý další pouze po předplacení.

Děkujeme za pochopení

Centrum zdravého pohybu Kinesis

X
Kinesis logo

Kontaktní formulář